Subskrybuj, aby odblokować materiały wideo na tym kanale. <br>Użytkownik ustawił płatną subskrypcję kanału, ale dzięki temu na NoiNai nie ma żadnych reklam. Dzięki subskrypcji okażesz wsparcie dla twórcy kanału.

SZYSZYNKA - Trzecie Oko i Siedziba Duszy

13 Wyświetleń· 2024/06/17
Za Kurtyną
Za Kurtyną
2 Subskrybenci
2

⁣Szyszynka - Trzecie Oko i Siedziba Duszy [Za Kurtyną]

SZYSZYNKA to mały gruczoł dokrewny uważany za "siedzibę duszy" i znajduje się w naścianku między dwiema półkulami w pobliżu centrum mózgu. Zawiera maleńkie kryształki węglanu wapnia, które są wrażliwe na zmiany ciśnienia i CZĘSTOTLIWOŚCI. Nazwany KALCYTEM, ten biały przezroczysty minerał KRYSZTAŁOWY składa się z wapnia, węgla i tlenu, o którym mówi się, że wykazuje efekt piezoelektryczny - co oznacza, że narażenie na naprężenia mechaniczne powoduje, że kryształy generują ŁADUNEK ELEKTRYCZNY i emitują zimne ŚWIATŁO. Określane jako TRZECIE OKO, starożytne tradycje wierzyły, że służy ono również jako POŁĄCZENIE między ŚWIATEM FIZYCZNYM i DUCHOWYM.

JOIN ME / DOŁĄCZ:
https://www.facebook.com/ZaaKurtyna369
https://www.facebook.com/groups/zakurtyna
https://www.youtube.com/@ZaKurtyna
https://t.me/zakurtyna_telegram
https://www.instagram.com/zakurtyna369
https://www.tiktok.com/@behind_the_curtain_369
https://zakurtynamade.blogspot.com

#szyszynka #torus #historia #fałsz #false #history #tartaria #reset #2024 #prawda #freedom #mystery #truth #illuminati #freemasons #mason #nasa #occult #okultyzm #paperclip #flatearth #ufologia #obcy #wolność #masoni #tajne #masoneria #teoriaspiskowa #spisek #conspiracy #nwo #illuminaticonfirmed #eye #newworldorder
#pinealglandactivation #truth #duchowość #trzecieoko #szyszynka #2024 #freedom #eye #dusza #przebudzenie #awakening

Zobacz więcej

 1 Komentarzy sort   Sortuj wg.


Dexter
Dexter 25 dni temu

🤗

0    0 Odpowiedz
Zobacz więcej